Антонів Альона Андріївна

Антонів Альона Андріївна, 1984 року народження, у 2007 році з відзнакою закінчила Буковинську державну медичну академію за спеціальністю "Лікувальна справа". Після закінчення академії з 2007-2009 рр. пройшла інтернатуру та отримала сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Терапія". З жовтня 2007-2009 рр. навчалася у магістратурі за спеціальністю "внутрішні хвороби" при кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб,яку успішно закінчила.

З 1 вересня 2009 року зарахована на посаду асистента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, де працює по теперішній час.

Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Функціональний стан ендотелію у хворих на хронічний некаменевий холецистит з супутньою нейроциркуляторною дистонією та гіпертонічною хворобою ». За час роботи на кафедрі проводила практичні заняття з „внутрішньої медицини” зі студентами 5-го курсу.

Антонів А.А. є автором 12 публікацій, у тому числі 7 статей у фахових виданнях за темою дисертаційного дослідження. Постійно здійснювала лікувальну роботу у профільних відділеннях, брала участь у вечірніх обходах та чергуваннях, неодноразово виступала з доповідями на клінічних конференціях.
Comments