Чинуш Інна Валеріївна

Чинуш Інна Валеріївна народилась 6 травня 1985 року.

Закінчила Буковинський державний медичний університет у 2007 році та отримала диплом клінічного провізора-спеціаліста з відзнакою. У 2007-2008 рр. працювала провізором-інтерном на базі лікарні швидкої медичної допомоги та отримала сертифікат зі спеціальності «клінічна фармація». Одночасно із проходженням інтернатури виконувала магістерську кваліфікаційну роботу на базі кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб БДМУ та отримала диплом магістра фармації з відзнакою. За сумісництвом в цьому ж році працювала викладачем на кафедрі фармації.

З 2009 року працюю асистентом кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб. В тому ж році вступила до аспірантури Харківського національного фармацевтичного університету. В лютому 2010 року запланувала кандидацьку дисертацію на здобування наукового звання кандидат фармацевтичних наук.

Автор 7 наукових праць. Викладаю ряд дисциплін на фармацевтичному факультеті: клінічна фармакологія, фармакотерапія, фармацевтична опіка.
Comments