Дудка Інна Володимирівна

Дудка Інна Володимирівна, 1981 року народження, закінчила у 2004 році з відзнакою медичний факультет Буковинської державної медичної академії, загальний стаж роботи на посаді лікаря – 6 років. Після закінчення академії у 2004-2005 році пройшла інтернатуру на базі лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівці та отримала сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «терапія». Одночасно під час інтернатури навчалась у магістратурі на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб.

Захистила магістерську кваліфікаційну наукову роботу на тему: «Зміни показників гемостазу, протеолітичної і фібринолітичної активності крові та катехоламіндепонуючої функції еритроцитів при бронхіальній астмі з супутньою артеріальною гіпертензією» з оцінкою «відмінно». Одержала звання «Магістр медицини». З серпня 2005 по грудень 2005 року працювала лікарем-фізіотерапевтом ЛШМД м. Чернівці та старшим лаборантом кафедри.

З грудня 2005 року по листопад 2008 року навчалась в аспірантурі з відривом від виробництва на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб БДМУ. Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Патогенетичне обґрунтування диференційованого лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень». З грудня 2009 року зарахована на посаду асистента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, де і працює по теперішній час.

Постійно працює над підвищенням своєї професійної майстерності.

07.10.2009р. атестована комісією при Міністерстві охорони здоров’я України і присвоєна друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності терапія.

Є автором 24 друкованих праць, у тому числі методичних рекомендацій МОЗ України, монографії та деклараційного патенту.
Comments