Халатурник Віталій Вікторович

Халатурник Віталій Вікторович, 1983 року народження, у 2007 році закінчив з відзнакою Буковинський державний медичний університет за спеціальністю "Лікувальна справа".

В 2007-2009 рр. інтернатура за спеціальністю "Внутрішні хвороби". Навчався у магістратурі за спеціальністю "внутрішні хвороби" при кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб. Захистив магістерську науково-кваліфікаційну роботу на тему «Клінічний та фармакоекономічний аналіз ефективності використання бронходилататорів та інгаляційних глюкокортикостероїдів різних виробників у хворих на бронхіальну астму», науковий керівник – доктор медичних наук, професор Коломоєць Михайло Юрійович.

З 1 вересня 2009 року працює на посаді асистента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб.

У травні 2010 року запланував кандидатську дисертацію на тему: «Клінічні особливості хронічного обструктивного захворювання легень у хворих із поєднаним перебігом хронічного панкреатиту та цукрового діабету типу 2, удосконалення патогенетичного лікування», науковий керівник – доктор медичних наук, професор Хухліна Оксана Святославівна.

В вересні 2011 року пройшов цикл підвищення кваліфікації на ФПК Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

На кафедрі проводить практичні заняття з „професійних хвороб” зі студентами 5-го курсу. Халатурник В.В. є автором 10 публікацій, у тому числі 2 статей, 2 раціоналізаторської пропозиції, тез доповідей.

Сумісно працює в другому терапевтичному відділенні ЛШМД, чергує в стаціонарі ЛШМД, бере участь в клінічних конференціях, надає консультативну терапевтичну допомогу хворим хірургічного відділення №2 (гнійна інфекція).

Брав участь у створенні електронних баз даних системи дистанційного навчання Moodle з професійних хвороб для студентів 5 курсу медичного факультету спеціальність «медична психологія».
Comments