Акція до Всесвітнього Дня хворого

опубліковано 12 лют. 2017 р., 00:49 Віталій Смандич
            11 лютого щорічно відзначається Всесвітній день хворого - міжнародний день, покликаний привернути увагу людей до проблем, з якими зіштовхуються хворі люди по всій планеті.
З цієї нагоди асистентами кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб (Горбатюк І.Б., Залявською О.В.) та студентами 5-го курсу 4 групи медичного факультету №4 спеціальності «Педіатрія» під керівництвом завідувача кафедри, проф. Хухліної О.С. проведено просвітницьку акцію для хворих 1-го терапевтичного відділення ЛШМД «Не дай шанс інфаркту та інсульту!».

Акція до Всесвітнього Дня хворого 11.02.2017

Студенти провели бесіди з пацієнтами, які страждають на гіпертонічну хворобу – виявляли провокуючі фактори ризику розвитку серцево-судинних захворювань та давали індивідуальні рекомендації щодо модифікації способу життя та контролю за досягненням оптимального артеріального тиску.
Значну зацікавленість у пацієнтів викликала шкала 10-річної виживаності SCORE (Systematic COronary Risk Evaluation), яка дозволяє оцінити ризик розвитку фатальних серцево-судинних подій.
        Також особливу увагу студенти приділили виявленню ознак, які можуть бути першими сигналами розвитку таких загрозливих для життя людини станів, як інсульт та інфаркт.