Асистент кафедри передав медичне обладнання на суму 112,5 тис грн, а волонтери БДМУ кращі серед ВНЗ Буковини.

опубліковано 10 лют. 2016 р., 11:40 Віталій Смандич
За результатами Всеукраїнської благодійної акції «Серце до Серця» в Чернівецькій області було закуплено 4 шприцеві інфузійні насоси та передано в Чернівецьку обласну дитячу клінічну лікарню. Серед іншого обладнання лікарня також отримала 873 шт. - шприц Перфузор 50 мл з голкою для забору медикаментів. 

За словами асистента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, регіонального координатора 2010-2015 р. Віталія Смандича дане обладнання було розпреділене по два прилади отримали відділення інтенсивної терапії новонароджених та інфекційне відділення анестезіології та інтенсивної терапії. 

«Студенти БДМУ завжди позицінують себе як активні волонтери у всіх соціально значущих акціях, і під час проведення акції протягом квітня 2015 року сума зібраних коштів волонтерами БДМУ була кращою за інші ВНЗ Буковини. Дуже приємним ж той факт що обладнання передалось в клінічну базу де є кафедра БДМУ, адже сьогодні студенти, а завтра вже лікарі зможуть користуватись ним та згадувати проведення даної акції» 

Передача медичного обладнання СдС 2016- Щиро радію, що наша маленька справа з порятунку маленьких буковинців виконана, - прокоментував сьогоднішню подію ініціатор акції, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб БДМУ, регіональний координатор акції в Чернівецькій області Віталій Смандич. - А все так важко починалося. Оргкомітет ночами не спав, аби відбулась ця гарна подія, щоб акцію провести справедливо і в умовах прозорості. Щиро дякую усім небайдужим. 

Цього року по всій території України акція проходитиме в період 4-24 квітня, тематикою збору буде також медичне обладнання для реанімаційних відділень дитячих лікарень. Прохання долучатись до кагарти благодійників, волонтерів! 
Реєстрація волонтерів тут: 
http://sercedoserca.com.ua/ua/stati-volonterom.htm
Comments