Асистент Павлюкович Н.Д. прийняла участь в Міжнародному медичному конгресі SAMED2nd м. Сараєво, столиці Боснії та Герцоговини

опубліковано 24 лют. 2016 р., 10:02 Віталій Смандич   [ оновлено 24 лют. 2016 р., 10:04 ]
З 04 по 07 лютого 2016 року в м. Сараєво, столиці Боснії та Герцоговини, відбувся Другий Міжнародний медичний конгрес SAMED2nd, у якому прийняли участь доповідачі з України, Сербії, Бельгії, Польщі тощо. Офіційною мовою конференції була англійська. Програма конгресу передбачала проведення ряду пленарних та секційних засідань, майстер-класів з питань серцево-легеневої реанімації, ведення хворих з болем в нижній частині спини, частих діагностичних та лікувальних помилок у практиці лікарів різних спеціальностей тощо.

Кафедру внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб представили асистент Павлюкович Н.Д. та студент 12 групи 6-го курсу Нагородний Олександр, які презентували усну доповідь, присвячену поєднаному перебігу хронічної серцевої недостатності та цукрового діабету 2-го типу. По завершенню конференції учасники мали гарну нагоду ознайомитися з історичними місцями Сараєво.