Чемпіонат області з міні-футболу серед лікарів.

опубліковано 19 черв. 2016 р., 10:56 Віталій Смандич

Ігор Давиденко – кращий півзахисник, а команда БДМУ на 4 місці, саме з такими здобутками до Дня медичного працівника завершився турнір з міні-футболу для команди БДМУ між лікувально-профілактичними закладами області.

На базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Олімпія» в Чернівцях за перемогу змагались 13 команд працівників закладів охорони здоров’я області. За так званою коловою системою протягом трьох днів чемпіонату зіграли всі команди.
         Команда БДМУ потрапила в групу разом із Сторожинецькою ЦРЛ, Глибоцькою ЦРЛ, Чернівецькою обласною клінічною лікарнею.
         Результат групової гри:
БДМУ – Сторожинецька ЦРЛ, 5-1;
БДМУ – Глибоцька ЦРЛ, 2-2;
БДМУ – Чернівецька обласна клінічна лікарня, 3-1.

Далі зустрічі команди БДМУ були із Чернівецьким обласним центром екстреної медичної допомоги (1-2) та командою Чернівецької міської дитячої лікарні (1-2).
         У фінальній боротьбі зійшлись команда Вижницької ЦРЛ та Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги (1:3).
         Офіційний результат змагань виглядав наступним чином:
1 місце – команда Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги;
2 місце -  команда Вижницької ЦРЛ;
3 місце - команда міської дитячої лікарні Чернівців;
4 місце - команда БДМУ.

Чемпіонат області з міні-футболу серед лікарів 08-10.06.2016

Після завершення чемпіонату відбулось нагородження переможці, та кращих гравців. Вручити командам-учасникам кубки, медалі та грамоти прийшли: т. в. о. голови Чернівецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Олександр Фустій, т. в. о. головного лікаря КУМ «Обласний центр здоров’я» Андрій Попадюк та заступник голови спорттовариства «Спартак» Олександр Симовинюк.

Також організатори відзначили кращих гравців: кращий воротар – Петро Лазурик (команда Вижницької ЦРЛ) ; кращий захисник – Андрій Унгурян (команда міської дитячої лікарні); кращий півзахисник – Ігор Давиденко (команда БДМУ); кращий нападаючий – Петро Кейван (команда Вижницької ЦРЛ); кращий бомбардир – Олександр Куровський (команда Центру ЕМД).

Склад команди БДМУ:
Смандич Віталій Степанович – асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, капітан команди;
Бамбуляк Андрій Васильович – доцент кафедри хірургічної та дитячої стоматології;
Андрієць микола Миколайович – старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини;
Бірюк Ігор Григорович – доцент кафедри травматології та нейрохірургії;
Мойсюк Володимир Денисович - викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини;
Мойсюк Сергій Володимирович - викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини;
Зайцев Валерій Іванович – доцент кафедри хірургії та урології;
Давиденко Ігор Святославович – професор, завідувач кафедри патологічної анатомії;
Бербець Андрій Миколайович – доцент кафедри акушерства та гінекології;
Жуковський Олександр Олегович – доцент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім.С.М. Савенка.