"Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять…"

опубліковано 26 квіт. 2016 р., 12:53 Віталій Смандич
Чорнобильський  вітер по душах мете.

Чорнобильський пил на роки опадає.

Годинник життя безупинно іде.

…Лиш пам'ять, лиш розум усе пам’ятає.

Цієї неділі ми святкуватимемо світле Христове Воскресіння. У кожного з нас залишаться приємні спогади, пов’язані з Великоднем. Але у багатьох наших співвітчизників на третій день Великодніх свят серце краяла журба, а по обличчю котилися сльози.  26 квітня – одна з найтрагічніших сторінок в історії нашого народу.  Чорнобиль... Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль  –  це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.

З нагоди тридцятої річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції на кафедрі внутрішньої

медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб асистентом Павлюкович Н.Д. був проведений виховний захід у формі круглого столу зі студентами 51 групи 5 курсу. Викладач ознайомила студентів з хронологією подій далекого 26 квітня 1986 року, з наслідками якого українці стикаються ще сьогодні.
Документальний фільм «Chernobyl Life In The Dead Zone», переглянутий студентами, викликав зацікавленість та жваву дискусію.