День Донора 12-16.06.2017. Анонс

опубліковано 7 черв. 2017 р., 12:22 Віталій Смандич

З ініціативи молодих донорів Буковинського державного медичного університету в період з 12 по 16 червня планується проведення "Дня донора". Ця щорічна традиція котра проводиться до Міжнародного Дня донора.

Захід відбудеться в Чернівецькому обласному центрі служби крові, що по вул. Українській, 36, м.Чернівці з 8:00 год до 12:00 год.

Мета цієї події - підвищити рівень обізнаності населення щодо необхідності регулярного донорства крові з метою забезпечення якості, безпеки та доступності крові та/або її продуктів для потребуючих у переливанні.

Акція проходить спільно з Чернівецькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста, ГО "Всеукраїнська асоціація студентів-медиків" UMSA, ГО "Буковинська футбольна асоціація медиків”, Станицею Чернівці Пласту НСОУ, ГО "Асоціація випускників Буковинського державного медичного університету".

Для зручності донорів проводиться попередня реєстрація для розпреділення зручного часу донорства:

Більше інформації тут: https://www.facebook.com/donorBUKOVYNY/

Запрошуємо всіх бажаючих стати донорами!

Донорами можуть бути громадяни, що:

- почуваються добре та мають бажання допомогти,
- не мають протипоказань до донорства крові,
- віком від 18 до 60 років,
- вагою від 55 кг,

- відсутність проблем з надлишковою вагою (визначає лікар на місці),

- мають при собі паспорт громадянина України,

- наявність реєстрації (прописки) в паспорті громадянина України,

- наявність ідентифікаційного коду.

Взяття крові та (або) її компонентів у донора дозволяється лише за умови, що здоров'ю донора не буде заподіяно шкоди.

Навіть за умови виконання усіх вище вказаних умов лікар може заборонити реципієнту у здачі крові з об'єктивних причин, які він визначає при особистій співбесіді.