До дня боротьби з вірусним гепатитом

опубліковано 30 квіт. 2013 р., 12:42 Трефаненко Ірина Валентинівна БДМУ, Чернівці
23-27 квітня 2013 року у Амстердамі (Нідерланди) відбувся 48-й міжнародний щорічний конгрес Європейської Асоціації з Вивчення Печінки (EASL), у роботі якого взяла участь професор Хухліна О.С.

Найбільш актуальними темами конгресу було визнано проблеми лікування хронічних вірусних гепатитів В, С, вірусного цирозу печінки, шляхи подолання інтерферонорезистентності; диференціальної діагностики та лікування внутрішньопечінкового холестазу, паразитарних інвазій, ранньої діагностики гепатоцелюлярної карциноми; алкогольної та неалкогольної жирової хвороби печінки у хворих із метаболічним синдромом, цукровим діабетом; ведення пацієнтів з медикаментозними гепатитами тощо.

19 травня кожного року світ відзначає Міжнародний День обізнаності населення про вірусний гепатит. Професор О.С.Хухліна дала інтерв’ю журналістам масмедіа про ситуацію щодо проблем вірусних гепатитів у Європі та коротко окреслила перспективи впровадження нових Європейських рекомендацій щодо ведення пацієнтів з хронічними вірусними гепатитами в Україні.

Comments