ДО ДНЯ БОРОТЬБИ З ВІРУСНИМ ГЕПАТИТОМ

опубліковано 29 вер. 2015 р., 23:06 Віталій Смандич
23-27 квітня 2013 року у Амстердамі (Нідерланди) відбувся 48-й міжнародний щорічний конгрес Європейської Асоціації з Вивчення Печінки (EASL), у роботі якого взяла участь професор Хухліна О.С.

Найбільш актуальними темами конгресу було визнано проблеми лікування хронічних вірусних гепатитів В, С, вірусного цирозу печінки, шляхи подолання інтерферонорезистентності; диференціальної діагностики та лікування внутрішньопечінкового холестазу, паразитарних інвазій, ранньої діагностики гепатоцелюлярної карциноми; алкогольної та неалкогольної жирової хвороби печінки у хворих із метаболічним синдромом, цукровим діабетом; ведення пацієнтів з медикаментозними гепатитами тощо.

19 травня кожного року світ відзначає Міжнародний День обізнаності населення про вірусний гепатит. Професор О.С.Хухліна дала інтерв’ю журналістам масмедіа про ситуацію щодо проблем вірусних гепатитів у Європі та коротко окреслила перспективи впровадження нових Європейських рекомендацій щодо ведення пацієнтів з хронічними вірусними гепатитами в Україні.

До дня боротьби із вірусним гепатитом


Comments