До Дня медика відбулися змагання з футболу

опубліковано 1 лист. 2015 р., 22:04 Віталій Смандич

День медика: чемпіонат по футболу

З нагоди Дня медичного працівника Обласна профспілка медичних працівників спільно з профспілковим комітетом БДМУ вже традиційно провели турнір з футболу серед команд медичних установ міста.

Ці змагання користуються великою популярністю. Щороку кількість учасників, як і їх майстерність, зростає.

Надзвичайно приємно, що наша збірна команда цього року стала чемпіоном змагань. Срібними призерами стали спортсмени з команди №1 Лікарні швидкої медичної допомоги, бронзу завоювали представники команди №2 тієї ж лікарні.

У складі нашої команди виступали:

Смандич Віталій Степанович – асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб.

Бербець Андрій Миколайович – доцент кафедри акушерства і гінекології з курсом підліткової гінекології.

Бірюк Ігор Григорович – доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії

Хащук Василь Сидорійович – асистент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії

Унгурян Андрій Михайлович – асистент кафедри дитячої хірургії та отоларингології

Мойсюк Володимир Денисович – викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини.

Савтюк Олександр Васильович - викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини.

Сайдаков Павло Вікторович - викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

Андрієць Микола Миколайович – старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини.

Вітаємо наших переможців і бажаємо їм нових перемог.