До Дня науки «Від інституту до університету».

опубліковано 18 трав. 2016 р., 13:36 Віталій Смандич

Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, в третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки - День науки, яке встановлено Указом Президента України від 14.02.1997 №145/97 «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…».

На сьогоднішній день БДМУ славиться своїм науково-педагогічним складом котрі вчились тут та працюють на благо рідної Alma mater прославляючи наш заклад в різних куточка України та Світу.

День науки 2016

З нагоди відзначення в університеті Дня науки асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб В.С. Смандич спільно із студентами 5 курсу 19 групи провели бесіду щодо відомих науковців БДМУ.

Студенти знайомились із славними випускниками, що назавжди стануть окрасою Буковинського державного медичного університету. Також студентка Бондарук Валерія представила доповідь «Від інституту до університету», котру студенти жваво обговорювали та висловили своє бачення, щодо впровадження новітніх форм навчання та контролю виконання навчальної програми.