«Досягнення провідних науковців кафедри – основа майбутніх наукових здобутків»

опубліковано 3 лист. 2015 р., 12:10 Віталій Смандич

День науки 3.11.2015

До дня науки на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб провели засідання студентського наукового гуртка на тему «Досягнення провідних науковців кафедри – основа майбутніх наукових здобутків». Асистент Мандрик О.Є. та відповідальна за роботу гуртка доцент Трефаненко І.В. 2 жовтня 2015 року провели круглий стіл разом із гуртківцями кафедри та студентами 11 групи 5 курсу. Підчас спілкування зі студентами ас. Мандрик О.Є. згадала наукову роботу корифеїв кафедри тому, що «без минулого не було би сьогодення». Такі видатні вчені, як д.мед.н. Т.Б. Макаревич, доцент О.О. Колачов, професор В.А. Трігер, професор О.О. Волощук, професор О.М. Синчук, професор М.Ю. Коломоєць, професор Христич Т.М., створили базову основу для розвитку сучасної наукової школи кафедри. Доцент Трефаненко І.В. розповіла про наукові напрямки роботи кафедри в сучасних умовах. Сьогодні співробітники кафедри, під керівництвом професора Хухліної О.С., працюють в усіх напрямках внутрішньої медицини, як на теренах Буковини так і за кордоном. Особливу увагу в доповіді було приділено саме розвитку студентської наукової роботи. Майже всі співробітники кафедри були студентами-гуртківцями, тому власним прикладом вчать майбутніх науковців. На завершенні гуртка відбулась жвава бесіда зі студентами: з боку студентів – про їх майбутню роботу, викладачів – про пропозиції, побажання. Наука – це велика галузь, яка починається з ростом та розвитком людини, тобто стає його частиною. Тому наша мета, як вчителів, створити умови для позитивного розвитку цього процесу у студентів.

Матеріал підготували доц. Трефаненко І.В., ас. Мандрик О.Є.