Екологічна ініціатива студентів коледжу БДМУ успішно стартувала

опубліковано 3 квіт. 2017 р., 10:30 Віталій Смандич
Студенти Коледжу Буковинського державного медичного університету стали ініціаторами екологічної акції «Батарейки, здавайтеся».

За ініціативи студентів коледжу Буковинського державного медичного університету  (голова Студентської ради коледжу БДМУ – Тетяна Бойцуняк) за підтримки ректора, професора Тараса Бойчука, проректора з науково-педагогічної роботи та виховання, доцента Ніни Зорій, заступника директора коледжу БДМУ з виховної роботи, доцента Оксани Петринич у БДМУ започатковано екологічну акцію, спрямовану на посилення відповідального і дбайливого ставлення студентів до навколишнього середовища.

Як відомо, одна пальчикова батарейка забруднює 20 м2 землі або

400 л води важкими металами. Провівши опитування у соціальній мережі серед студентів коледжу БДМУ, результати виявились невтішними: з 66 опитаних студентів на запитання «Що Ви робите з використаними батарейками?» – 54 студенти відповіли: «Я викидаю їх у смітник» і лише 12 – «Я відношу їх до пункту збору». У повторному опитуванні, після надання інформації щодо негативного впливу батарейок на екологію, на запитання «Якщо у навчальному корпусі буде місце збору батарейок, чи скористаєшся ти цим?» – позитивно відповіли 47 з 51 опитаних студентів.

#БатарейкиЗдавайтесяБДМУ

У березні у приміщенні адміністративного корпусу БДМУ встановлено спеціальний контейнер для збору батарейок та агітаційний постер, а також започатковано флешмоб #БатарейкиЗдавайтесяБДМУ серед студентів та співробітників БДМУ. Щоб взяти участь у флешмобі необхідно взяти використані батарейки та прийти з ними до адміністративного корпусу БДМУ, зробити фото з батарейками біля контейнера для збору батарейок та агітаційного плаката, викинути батарейки у контейнер, завантажити це фото у соціальній мережі та передати естафету 5 друзям.
Відповідно до переданої естафети асистент кафедри Віталій Смандич долучився до флеш-мобу та передав наступним учасникам ечтафету.

Приєднуйтесь і Ви до екологічної ініціативи!