Ініціатива БДМУ в донорстві крові набуває загальноміського масштабу.

опубліковано 31 жовт. 2017 р., 01:54 Віталій Смандич
Світлина від Віталія Смандича.    Протягом 24-26 жовтня з ініціативи Буковинського державного медичного університету в Чернівецькому обласному центрі служби крові провели День донора. Як зазначив організатор акції Віталій Смандич «Традиційно і це вже 7 рік проводяться такі акції. День донора в осінньо-зимовий період проводимо з метою забезпечення банку крові на період початку зими.»
         До акції долучились Чернівецька обласна громадська організація «Асоціація випускників Буковинського державного медичного університету», Чернівецька обласна громадська організація «Буковинська футбольна асоціація медиків», Чернівецька обласна організація Товариства Червоного Хреста України, Чернівецький осередок Всеукраїнської асоціації студентів-медиків.

Розвиток свідомого безкоштовного донорства – це сучасний підхід у роботі служби трансфузіології, – каже головний лікар Чернівецького обласного центру служби крові Анжеліка Каланча.

P.S
. Найголовнішим мотивуючим моментом є те, щоб підвищити рівень обізнаності населення щодо необхідності регулярного донорства крові з метою забезпечення якості, безпеки та доступності крові та/або її продуктів для потребуючих у переливанні.