Книги дітям від викладачів БДМУ

опубліковано 10 квіт. 2016 р., 07:02 Віталій Смандич

Книги дітям від викладачів БДМУ

Співробітники кафедри долучились до проведення благодійної акції що проводилась в межах університету. Вже стало традицією до Міжнародного дня дитячої книгиорганізовувати благодійну акцію «Подаруй дитині книгу».

Цього року до доброї справи долучився професорсько-викладацький склад БДМУ, зібравши понад три сотні книг для дітей різного віку.

Збір книг на кафедрах "Подаруй дитині книгу"

Книги були передані вихованцям Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1 та Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 4.

«Діти з великим задоволенням розглядали книги, а педагогічні колективи щиро дякували.  Добро творити просто і приємно», – зазначає професорАлла Борисюк, помічник ректора з іміджевої політики університету.

Передача книг "Подаруй дитині книгу"

Від імені організаційного комітету щиро дякуємо всім, хто долучився до акції та подарував радість дітям!

Волонтери, які збирали книги по кафедрах:

Ватаманюк Павло 5 курс, медичний факультет №2

Кондратов Віктор 5 курс, медичний факультет №2

Розман Іван 2 курс, медичний факультет №1

Продан Михайло, 5 курс, медичний факультет №1

Романчук Віктор 5 курс, медичний факультет №1

Бучмей Михайло, 6 курс, медичний факультет №2

Довгань Олександр, 6 курс, медичний факультет №2

Соловка Павло, 4 курс, медичний факультет №1

Оргкомітет, що розвозив та передавав книги:

Смандич Віталій Степанович, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб

Соловка Павло, 4 курс, медичний факультет №1