Команда БДМУ посіла третє місце в АВТОквесті

опубліковано 19 квіт. 2016 р., 13:05 Віталій Смандич
Минулими вихідними відбулася благодійна гра-квест «Find the stolen», організаторами якого виступили автомобільний клуб STREETER.UA Chernivtsi та City Quest Чернівці. Всі кошти за участь в грі, а це 4777 грн., організатори передали Всеукраїнському благодійному фонду "Серце до Серця" на закупівлю обладнання в реанімаційне відділення дитячої лікарні в м.Чернівці.

Даний захід зібрав справжніх фанатів автоквесту нашого міста, а це 23 команди: «Три сімки (777)», «Жив був пес», «Labirint», «Крудси», «Червоні Дракони», «Опыт и алкоголь», «Siri»,  «DirectAuto» «Скорпиончик:)», «ЧМК», «ЧАС ЗМІН», «Бред и брют», «SlacklineOnTheBeach», «invisible», «3 Паньки і т.Палашка», «Трамвай и тележка», «Maximum», «Medic3006», «астра», «Мафія в курсі», «Lady in red», «Hot Wheels», «Smart Wash», які успішно виконали 12 завдань квесту. Загальна кількість учасників становила понад 150 чоловік.

            Під час гри учасникам довелось розгадати місце розташування об'єктів, пригадати математичні задачі зі знаходження швидкості-відстані-часу, вивчити азбуку Морзе, озброївшись лише ліхтариками і телефонами з доступом в Інтернет.

Автоквест 16.04.2016

Перше місце здобула команда під назвою «Крудси», яка одержала від страхової компанії UNIQA сертифікат на безкоштовне страхування авто.

Друге місце посіла команда «SlacklineOnTheBeach». Вони отримали п’ять сертифікатів на дабл-меню від Fast Food «OZZY».

Третє місце зайняла команда Буковинського державного медичного університету «Medic3006», їх подарунками стала запашна кава від  Сafe BACARA та сертифікат на 1000 грн від туристичної компанії «ВЕСТА».
Представляли команду Medic3006:
Смандич Віталій – асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб;
Бізіля Іван – студент 6 курсу, медичного факультету №4, спеціальність «Педіатрія»;
Соловка Павло – студент 4 курсу, медичного факультету №1, спеціальність «Лікувальна справа»;
Думнич Богдан – студент 4 курсу, медичного факультету №1, спеціальність «Лікувальна справа»; Розман Іван – студент 2 курсу, медичного факультету №2, спеціальність «Лікувальна справа».

Переможці та призери автомобільного квесту отримали дипломи від організаторів. А представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» в м.Чернівці Анна Рибарчук нагородила всі команди дипломами за розвиток благодійності в Україні.

Віримо, що така форма благодійності принесе результат у лікуванні хворих дітей та вкотре нагадає активним громадянам міста про девіз Чернівців: «Спільними зусиллями!».

Comments