Круглий стіл із студентами-іноземцями

опубліковано 4 лист. 2015 р., 21:50 Віталій Смандич
В рамках Всесвітнього Дня науки у Вищому державному навчальному закладі «Буковинський державний медичний університет» 03 листопада на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб асистент Павлюкович Наталія провела круглий стіл зі студентами 43 групи 6 курсу на тему «Сучасні підходи до діагностики та лікування гострих лейкозів».

Студент Еммануел Боакіе презентував доповідь та презентацію на тему «Modernapproachestoleukemiadiagnosis». Жваву дискусію викликали питання ранньої діагностики гострого лейкозу, атипові варіанти початку захворювання, тактика ведення та спостереження пацієнтів з даною патологією.

День науки з іноземцями

Матеріал підготувала асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Наталя Дмитрівна Павлюкович.