Лекція «Нутріціологічні особливості при ожирінні», Майкл Хурдакіс 07.12.2016

опубліковано 11 груд. 2016 р., 03:54 Віталій Смандич

7 грудня 2016 року на запрошення завідуючої кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб , проф.. Хухліної О.С.  у Буковинському державному медичному університеті  відбулась онлайн-лекція  професора медичної нутріціологіі,д.мед.н.,секретаря грецького філіалу європейськоі асоціації клінічної нутріціологіі та метаболізму (ESPEN) університету ім. Арістотетеля, м. Салоніки (Греція) Майкла Хурдакіса на тему: «Нутріціологічні особливості при ожирінні».

Майкл Хурдакіс - координатор курсу «Клінічна нутріціологія та терапевтичний підхід»,співпрацює з відділенням метаболічних порушень та нутріціології дитячої лікарні ім. фон Хаунера (Університет Людвіга-Максимільяна, Мюнхен, Німеччина).Є співавтором більше 25 оригінальних праць, редактор 3 книг з дисципліни «Клінічна Нутріціологія» (грецька версія міжнародних рекомендацій Європейської асоціації клінічної нутріціології та  метаболізму), а також співавтор книг з клінічної нутріціології на грецькій, англійській та німецькій мовах.

Лекція «Нутріціологічні особливості при ожирінні». Майкл Хурдакіс 07.12.2016

Є дійсним членом національних та міжнародних асоціацій, головний секретар Грецького представництва Асоціації клінічної нутріціології та метаболізму (GrESPEN),  IT-Officer  Європейської асоціації клінічної нутріціології та метаболізму (ESPEN).

В приміщенні електронного читального залу  бібліотеки зібрались усі бажаючі дізнатися  про сучасні  погляди та можливу корекцію і лікування хворих на ожиріння. Доценти,асистенти кафедри , практикуючі лікарі та студенти шостого курсу  із зацікавленістю  слухали насичену лекцію проф. Хурдакіса. Не менш жвавою була дискусія після лекції, що вилилась в ряд запитань на які пан Хурдакіс  із задоволенням відповів та додав побажання про подальшу співпрацю із Буковинським державним медичний університетом.