Лікарська конференція "Нові підходи щодо лікування та діагностики ХОЗЛ"

опубліковано 1 жовт. 2015 р., 00:40 Віталій Смандич
20 березня 2014 року на базі  Обласного госпіталю інвалідів Вітчизняної війни співробітники кафедри внутрішньої медицини клінічної  фармакології та професійних хвороб  прийняли участь в  проведенні клінічної конференції лікарні. Основою в рамках цього заходу була доповідь доцента кафедри Воєвідки  О. С.,присвячена новим підходам до діагностики та лікування хронічних обструктивних захворюваннях  легень. У виступі були висвітлені сучасні підходи, що базуються на наказі  МОЗ  України № 555, клінічній настанові та уніфікованому протоколі  з діагностики  уніфікованому протоколі з діагностики та лікування ХОЗЛ. Особлива увага була  приділена новій класифікації ХОЗЛ із введенням тесту оцінки ХОЗЛ , модифікованої шкали задишки та поділу пацієнтів на групи. У виступі зверталася увага на схеми лікування пацієнтів залежно від порушення Ф З Д та приналежності до тієї чи іншої групи. Були наведені нові  препарати, що включені в схему лікування ХОЗЛ . Інформація була ілюстрована презентацією та дискусією у практичних лікарів медичного закладу.