Майстер-клас на тему «Терапевтичні «маски» гематологічної патології».

опубліковано 16 квіт. 2018 р., 05:07 Віталій Смандич
4.04.18 у рамках Міжнародного студентського конгресу BIMCO доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та профхвороб  Шупер В.О. проводила терапевтичний та гематологічний майстер-клас на тему «Терапевтичні «маски» гематологічної патології». Майстер-клас складався із міні-лекції на зазначену тему, розбору клінічний ситуацій  анемічного синдрому із складним диференційним діагнозом, а також творчий конкурс на демонстрацію навичок диференційної діагностики геморагічного синдрому у терапевтичній практиці. Учасники майстер-класу проявили зацікавленість у запропонованій темі, активно брали участь у обговоренні клінічних випадків, жваво змагалися у творчому конкурсі. Всі учасники майстер-класу залишилися задоволеними проведеною роботою та висловили бажання продовжити вивчення гематологічних аспектів внутрішньої медицини в подальшому.