Медиків-футболістів відзначили Подяками Департаменту ОЗ

опубліковано 3 квіт. 2017 р., 10:44 Віталій Смандич

Відповідно до Наказу Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, представників Буковинської футбольної асоціації медиків відзначено Подяками.

Лікарі обласних і міських лікувально-профілактичних закладів та студенти ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», які входять до складу Буковинської футбольної асоціації медиків, отримали нагороди за особистий внесок у популяризацію здорового способу життя та гідне багаторазове представлення медичної галузі Буковини на спортивних змаганнях з футзалу на рівні Чернівецької області та України.

Подяки медики-футболісти одержали від директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, доктора медичних наук, професора Оксани Андрієць під час засідання чергової колегії Департаменту.