Міцна сім'я – міцна держава

опубліковано 18 трав. 2016 р., 08:08 Віталій Смандич
        У вересні 1993 року Генеральна Асамблея ООН постановила, що, починаючи з 1994 року - Міжнародного року сім'ї, 15 травня буде відзначатись як Міжнародний день сім'ї (резолюція 47/237 від 20 вересня). Це свято було встановлене для того, щоб об'єднати родини всього світу, які підтримують ідеї демократії та привернути увагу громадськості до численних проблем сім'ї. ООН розглядає сім'ю як базовий елемент суспільства, тому, вважають в організації, коли зневажаються основні права однієї сім'ї, під загрозою знаходиться все людство.

Студенти 10 групи 1 курсу медичного факультету №1 (куратор групи – ас. Смандич В.С.) БДМУ 16 травня провели профорієнтаційну роботу в рамках Тижня планування сім’ї і репродуктивного здоров’я в ЗОШ №11 м. Чернівці. Майбутні медики спілкувалися з учнями 7-9 класів щодо вищеозначених тем, презентували доповіді про сімейні цінності, планування сім’ї, вплив шкідливих звичок та на інші теми.

Профорієнтаційна робота 16.05.2016

«Сім'я була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Тому союз сім'ї і держави - необхідна умова процвітання і добробуту його громадян. Благополуччя сім'ї завжди залишатиметься показником розвитку і прогресу країни», - розповіла організатор акції ас. кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб к.мед.н. Дудка Т.В.

Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров'я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків. Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї!