Наукова робота асистентів кафедри визнана найкращою на Міжнародній конференції

опубліковано 19 жовт. 2017 р., 02:02 Віталій Смандич
        Студент 6-го курсу
медичного факультету №4 Роман Рандюк здобув перемогу на Міжнародній медико-науковій конференції для студентів та молодих лікарів, яка проводилася 9-14 жовтня в м. Плевен (Болгарія). Постерна доповідь на тему «State insulin resistance in patients with chronic pancreatitis in the dynamics of treatment with l-carnitine and l-glutathione in patients with obesity» була високо оцінена науковим комітетом в секції «Внутрішня медицина» та визнана найкращою серед 23 доповідей учасників конференції із багатьох країн.
        Студентська наукова робота виконувалась авторським колективом (ас. кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб - Смандич В.С.,
Дудка Т.В., Мандрик О.Є.) під керівництвом завідувача кафедри, професора Хухліної О.С.
        Міжнародна медико-наукова конференція для студентів та молодих лікарів проводиться щороку з метою мотивації, виклику та надихання студентів-медиків та молодих лікарів з усього світу.