ОГОЛОШЕННЯ! Відбудеться відеоконференція "Нутріціологічні особливості при ожирінні" 07.12.2016

опубліковано 29 лист. 2016 р., 11:46 Віталій Смандич   [ оновлено 29 лист. 2016 р., 11:48 ]

Відеоконференція із запрошеним професором університету ім.Арістотеля (м.Салоніки, Греція)

Лекція: 07 грудня о 13:30-14:30 в приміщенні електронного читального залу №1 (теоретичний корпус вул. О.Богомольця, 2)

Тема лекції :  "Нутріціологічні особливості  при ожирінні" ("Nutrition in Obesity").

Майкл Хурдакіс, д.мед.н., доктор медицини, лікар-дієтолог, профессор медичної нутріціології університету ім. Арістотетеля, м. Салоніки (Греція).

Майкл Хурдакіс - координатор курсу «Клінічна нутріціологія та терапевтичний підхід»,співпрацює з відділенням метаболічних порушень та нутріціології дитячої лікарні ім. фон Хаунера (Університет Людвіга-Максимільяна, Мюнхен, Німеччина).

Майкл Хурдакіс є співавтором більше 25 оригінальних праць, редактор 3 книг з дисципліни «Клінічна Нутріціологія» (грецька версія міжнародних рекомендацій Європейської асоціації клінічної нутріціології та  метаболізму), а також співавтор книг з клінічної нутріціології на грецькій, англійській та німецькій мовах.

Є дійсним членом національних та міжнародних асоціацій, головний секретар Грецького представництва Асоціації клінічної нутріціології та метаболізму (GrESPEN),  IT-Officer  Європейської асоціації клінічної нутріціології та метаболізму (ESPEN).

Video-conference with the School of Medicine, Aristotle University of Thessaloniki

Lecture: 07th of December at 13:30-14:30

"Nutrition in Obesity"

Dr. Michael Chourdakis, PhD MD MPH BNutrDiet, Physician, Dietitian, Ass. Professor of Medical Nutrition, School of Medicine Aristotle University of Thessaloniki (Greece).

Michael Chourdakis is the coordinator of the elective Course “Clinical Nutrition and Nutritional Therapeutics”. He is closely collaborating with the Division of Metabolic and Nutritional Medicine (Dr. von Hauner Children’s Hospital at Ludwig- Maximilians-University of Munich).

Dr. Chourdakis is the co-author of over 25 original publications, is the editor of 3 books in Clinical Nutrition (incl. the Greek version of the ESPEN Blue book) and of several chapters in clinical nutrition books in Greek, English and German.

A member of various national and international societies, currently serving as the General Secretary of the Hellenic Society for Clinical Nutrition and Metabolism (GrESPEN) and the current IT-Officer of the European Society for Clinical Nutrition and Metabolism (ESPEN).