On-line лекція Ізраїльського професора Леслі Лобеля.

опубліковано 24 жовт. 2016 р., 01:23 Віталій Смандич   [ оновлено 24 жовт. 2016 р., 01:29 ]
    21.10.2016 на запрошення завідувача кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб , проф. Хухліної Оксани Святославівни студентам та викладачам Буковинського державного медичного університету прочитав on-line лекцію проф., доктор медичних наук Леслі Лобель, завідувач кафедри мікробіології, імунології та генетики, факультету медичних наук, університету ім. Бен -Гуріона . Доктор Лобель є ініціатор декількох міжнародних  програм в Центральній Африці з 2003, досліджує імунну відповідь на віруси, включаючи Ебола та Маргбург, Арбовіруси, вірус Зіка. 

Відеконференція із професором Леслі Лобелем 21.10.2016

    Доктор Лобель відомий у всьому світі своїм неординарним підходом до вирішення наукових енігм. У своїй захопливій та надзвичайно пізнавальній лекції « Вивчення філовірусів в Африці : уроки епідемії віруса Ебола, Марбург». Леслі Лобель  багато розповів про філовіруси, епідеміологічні та клінічні особливості цих небезпечних вірусів, профілактику та терапевтичні аспекти, результати виживаємості внаслідок епідемії. 

    В кінці лекції проф. Лобель висловив щирі побажання відвідати Чернівці та продовжити плідну співпрацю із Буковинським державним медичним університетом.

 

Comments