Перша «Садогурська миля 2016»: пропоганда здорового способу життя.

опубліковано 18 вер. 2016 р., 22:56 Віталій Смандич

 

   З нагоди відзначення 245-ої річниці заснування Садгори18.09.2016 р. на стадіоні ДЮСШ №4 (м. Чернівці, вул. І. Підкови, 18 А) був проведений спортивно-масовий захід «Садогурська миля».

    Асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Віталій Смандич в спортивній компанії в якій були присутні громадський активіст Дмитро Сірман, депутати міської ради Юрій Бурега, Валерій Казамирович, голова Товариства Гартенберга Володимир Новаг-Садогурський, директор спортклубу «Гешко», голова обласного відділення НОК України Іван Гешко, Руслана Цихоцька голова асоціації готельєрів м. Чернівців, депутат Чернівецької міської ради Андрій Брязкало, директор обласного центру «Спорт для всіх» Георгій Мазурашу, начальник міського управління освіти Сергій Мартинюк, заступник Чернівецького міського голови Олександр Паскар та інші небайдужі прийняли участь в масовому забігу на дистанції 1800 м.

    Розпочалось дійство з хвилини мовчання пам’яті загиблих Героїв та Гімну України. Далі до присутніх звернувся зірковий бігун Іван Гешко, який на громадських засадах очолює обласне відділення НОК України та профільну комісію обласної ради, та заступник міського голови Олександр Паскар, який завершив свій короткий виступ проханням вигуками «Ура!» та оплесками «офіційно відкрити» тренажерний майданчик, встановлення якого завершили на території стадіону ввечері напередодні «Садогурської милі» (це спортивно-оздоровчий подарунок міста Садгорі до ювілею).

Садагурська миля 18.09.2016

Далі були естафетні змагання серед шкільних команд.  Дистанція естафети була теж символічно-ювілейною – 4х245 м. Після змагань відбувся масовий забіг «Садогурська миля», в якому взяли участь приблизно 450 шанувальників спорту і здорового способу життя.

     Як і на «Буковинській милі» та «Бігу Миру», які проводяться під патронатом СК «Гешко», на «Садогурській милі» також був грандіозний розіграш призів. Більшість з них надали СК «Гешко», обласна федерація легкої атлетики та Асоціація готельєрів м. Чернівців. Товариство Гартенберга надало для розіграшу спеціально виготовлені Монетним двором України монети до 245-річчя Садгори. І символічно, що головний приз – велосипед – був від ресторану «Барон Гантенберг», названого на честь засновника Садгори Барона Миколи Гартенберга.

    Отож, у Садгорі закладено ще одну гарну традицію. Тож до зустрічі на «Садогурській милі 2017»!


                        А поки що можна вже наступної неділі, 25 вересня, насолодитися участю у «Буковинській милі 2016» на Соборній площі у Чернівцях.

Comments