Погляд в минуле!

опубліковано 8 жовт. 2015 р., 23:41 Віталій Смандич
На передодні 7
0-річчя БДМУ на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб викладачами проводились кураторські години зі студентами на тему «Кафедра внутрішньої медицини: погляд в минуле». Співробітники кафедри розповідали на лекціях, практичних заняттях про історію кафедри, яка бере свій початок з серпня 1945 року, через 10 місяців після заснування в жовтні 1944 р. Чернівецького медичного інституту (кафедру госпітальної терапії тоді очолив професор В.А. Ельберг). Студентам було цікаво послухати про завідувачів кафедри, а саме про д.мед.н. О.Б. Макаревича, О.О. Колачова, професора В.А. Трігера, професора О.О. Волощука, професора О.М. Синчука, професора М.Ю. Коломоєця. Викладачі знайомили студентів з науковими напрямками кафедри, її здобутками, а також розповідали про перспективи та плани на майбутнє, яке може бути створене розом із сьогоднішніми студентами.