Представники БДМУ взяли участь у міжнародному конгресі в Болгарії

опубліковано 22 трав. 2016 р., 11:06 Віталій Смандич
        Упродовж 12-15 травня у м. Софія (Болгарія) на базі Софійського медичного університету відбувся 15-й міжнародний конгрес медичних наук (ICMS –International Congress of Medical Sciences), на якому Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» представляли співробітники, студенти, лікарі-інтерни та аспіранти різних кафедр.

Кафедру внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб представляли завідувач кафедри, професор, доктор медичних наук Хухліна О.С. та аспірант Вілігорська К.В. з усною доповіддю«Зміни еритропоезу у пацієнтів із коморбідним хронічним обструктивним захворюванням легень та гіпероксалурією 1го типу». Доповідь була високо оцінена науковим комітетом.

Учасники конференції взяли активну участь у секційних засіданнях, майстер-класі з пульмонології, познайомилися з роботою Університетської лікарні ім. Святої Катерини, Університетської поліклініки Софійського університету, а також познайомилися з історичною та архітектурною спадщиною столиці Болгарії.

Слід зазначити, що Міжнародний конгрес медичних наук (ICMS) щороку запрошує Нобелівських лауреатів та професорів провідних університетів світу. Професор Леслі Лобел, спеціаліст в галузі вірусології із Неґевського університету імені Бен-Гуріона (Ізраїль), який прочитав лекцію майстер-класу «Імунна система та інфекційні хвороби: уроки від Ебола до Зіка», прийняв запрошення професора Хухліної О.С. щодо проведення онлайн лекції для студентів та співробітників БДМУ.