Просвітницька акція для пацієнтів гастроентерологічного відділення

опубліковано 9 жовт. 2015 р., 00:40 Віталій Смандич

7 квітня до Всесвітнього дня здоров’я у Лікарні швидкої медичної допомоги кафедрою внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб була проведена сан.-просвітницька акція для пацієнтів гастроентерологічного та першого терапевтичного відділень.

Акцію організували: асистент кафедри Рева Тетяна Василівна та студенти V курсу, 3 групи, спеціальності "Педіатрія". До акції долучились: доцент кафедри Каушанська О.В., завідувач гастроентерологічного відділення Череватенко В.О., лікарі-ординатори ГЕВ та І терапевтичного відділень.

Студентка Лопащук Наталія доповіла учасникам акції про небезпечний вплив на організм людини продуктів, що містять шкідливі харчові добавки. Пацієнти активно долучались до обговорення питань безпеки харчових продуктів. Всім пацієнтам були роздані тематичні листівки, флаєри.

На завершення було зроблено висновок, що саме раціональне здорове харчування здатне забезпечити найбільший ефект - збільшити тривалість життя, а значить харчуванню варто приділити особливу увагу! Адже, за словами римського філософа Сенеки: «Уміння продовжити життя - в умінні не скорочувати його».