Робота секції "Внутрішня медицина" в рамках BIMCO-2013

опубліковано 1 квіт. 2013 р., 01:50 Трефаненко Ірина Валентинівна БДМУ, Чернівці   [ оновлено 1 квіт. 2013 р., 01:59 ]

27 березня 2013 року в рамках проведення 10-ої ювілейної медико-фармацевтичної конференції студентів і молодих вчених «Актуальні проблеми медицини і фармації» на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб відбулась робота секції №6 «Внутрішня медицина» на чолі з проф., д.мед.н. Оксаною Хухліною.

Після вступного привітального слова, проф. Оксана Хухліна  нагородила призерів І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Внутрішня медицина»:  Віщак Н.В., 20 група, 6 курс, Ігнатеску М.К., 12 група.

В ході роботи секційного засідання було заслухано 8 доповідей, з яких 3 доповіді представлені гостями з інших українських медичних ВНЗ. В роботі секції також брали участь, як вільні слухачі співробітники кафедри так і лікарі-інтерни та студенти 6-го курсу. Представлені роботи викликали жвавий інтерес та дискусію у слухачів та інших доповідачів. Проф. Оксана Хухліна відмічає, що усі представлені наукові роботи були виконані та представлені на високому рівні та відповідають сучасним трендам досліджень в галузі внутрішньої медицини.

Найкращі роботи були нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів та отримали цінні призи від колективу кафедри. Серед них, дипломом І ступеня нагороджений Ухач Юрій Дмитрович (студент  6 курсу, БДМУ); дипломом ІІ ступеня нагороджена Грібенюк Олена Вікторівна (студентка 6 курсу, ВНМУ ім. Пирогова); дипломами ІІІ ступеня були нагороджені Худанова Марія Олександрівна (лікар-інтерн, ДонНМУ), Лазарєва Катерина Павлівна (студентка 5 курсу, НМУ ім. О.Богомольця).

Також були відзначені кращі доповіді в наступних номінаціях: за оригінальність наукового дослідження – Шкарутяк А.Є. ; за кращу презентацію наукової роботи – Коротиш О.А.; за активну участь у науковій дискусії – Віщук К.Г.