Санітарно-профілактична акція "Життя та здоров'я - найбільші людські цінності"

опубліковано 14 черв. 2017 р., 11:07 Віталій Смандич
13 червня в парку «Жовтневий» пройшла акція «Життя та здоров’я – найбільші людські цінності», зініційована співробітниками БДМУ з нагоди Дня медичного працівника.

Всі охочі мали можливість звернутися за професійною порадою до кардіолога, педіатра, гастроентеролога, дерматовенеролога, ревматолога, офтальмолога, ендокринолога, імунолога, лікаря загальної практики-сімейної медицини.
За словами організаторів, цьогоріч акцію відвідали близько 400 чернівчан та гостей міста – люди старшого та середнього віку, а також мами з дітками. Деякі чернівчани приходять на такий «неформальний прийом до фахівця БДМУ» уже вдруге-втретє.
Від кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб прийняли участь: доц.Трефаненко І.В., ас.Войткевий Ю.І., ас.Смандич В.С., магістрант Вілігорська К.

Більше фото тут!