Співробітники БДМУ спільно з Національною поліцією провели тренінги для школярів

опубліковано 18 жовт. 2016 р., 13:23 Віталій Смандич
На Буковині відбулась перша черга реалізаціїВсеукраїнського проекту «Я бачу і мене бачать», благодійного фонду «Серце до Серця».

В Чернівецькій області проект реалізований Буковинським державним медичним університетом за сприяння Чернівецького обласного інституту післядипломної освіти, управління Національної поліції в Чернівецькій області.

7 жовтня були проведені тренінги для учнів шкіл с.Колінківці, Хотинського району та с.Топорівці, Новоселицького району.

«Для учнів молодшої школи працівники Управління патрульної поліції в Чернівецькій області розказали правила дорожнього руху. Діти моделювали різні дорожні ситуації та вчились дотримуватись правил. А для старшокласників було проведено тренінг з моделюванням на манекені правил надання долікарської допомоги. Всі бажаючі мали змогу потренуватись та відпрацювати навики надання невідкладної допомоги", – зазначив координатор акції Віталій Смандич – асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб

Професор Алла Борисюк, помічник ректора БДМУ з іміджевої політики розповіла про навчання в ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», адже багато старшокласників в майбутньому мріють стати лікарями.

Тренінги по наданню долікарської допомоги проводили Віктор Романчук, голова Студентської ради БДМУ, Михайло Продан, студент VI курсу та Назарій Карнась, студент V курсу.