Співробітники БДМУ відвідала Університету медицини та фармації ім. Н.Тестеміцану

опубліковано 4 бер. 2018 р., 03:55 Віталій Смандич
До складу робочої групи, очолюваної проректором з науково-педагогічної роботи Ігорем Герушем, увійшли начальник навчального відділу Володимир Ходоровський, завідувачі кафедр стоматологічного профілю Наталя Кузняк та Оксана Годованець,доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Уляна Марусик, асистенти Олег Максимів та Віталій Смандич.

Під час зустрічі ректор Іон Абабій розповів про історію, структуру та організацію освітнього процесу в Університеті медицини та фармації ім. Н.Тестиміцану. Сторони обговорили питання щодо особливостей вищої медичної освіти в Україні та Молдові. Була проведена цікава екскурсія по основним навчальним корпусам та кафедрам університету. Також делегація БДМУ відвідала центр симуляційного навчання та стоматологічний центр університету, де ознайомилася з структурою, оснащенням та принципами організації роботи цих структурних підрозділів.
Під час візиту представники БДМУ зустрілася з ректором Університету медицини та фармації ім. Н.Тестиміцану академіком Іоном Абабієм. На офіційній зустрічі також були присутні проректори Ольга Чернецькі та Еміль Чебан, декани факультетів та завідувачі кафедр.