Співробітники кафедри відзначили 30-ту річницю Чорнобильської катастрофи.

опубліковано 26 квіт. 2016 р., 14:16 Віталій Смандич   [ оновлено 26 квіт. 2016 р., 14:17 ]

26 квітня, на Центральному міському цвинтарі біля стіни пам’яті жертв катастрофи на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг-реквієм, присвячений 30-й річниці Чорнобильської катастрофи. У ньому взяли участь представники міської та обласної влади, громадських організацій, релігійних конфесій, учнівської та студентської молоді.

30-та річниця аварії на Чорнобильській АЕС

Представниками від БДМУ, зокрема від кафедри
внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб були - завідувач кафедрою, професор Оксана Святославівна Хухліна та асистент Віталій Степанович Смандич. Захід розпочався поминальним богослужінням в пам’ять про постраждалих внаслідок Чорнобильської аварії.
    Після його завершення відбулося покладання квітів і свічок до стіни пам’яті жертв Чорнобиля. Зі словами подяки до ліквідаторів аварії на ЧАЕС звернувся міський голова Олексій Каспрук, заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фещук.