Співробітники кафедри взяли участь в Міжнародній медичній конференції в республіці Болгарія

опубліковано 19 жовт. 2017 р., 01:59 Віталій Смандич
9-15 жовтня 2017 року в м. Плевен (Болгарія) проходила 15-та Міжнародна медико-наукова конференція для студентів та молодих лікарів. ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» представляли студенти: Кіріл Аіда, Рандюк Роман, Сиротюк Яна, Клюс Ольга, Кошурба Юрій; лікарі-інтерни: Гринюк Ольга, Слепенюк Наталія; асистенти кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб: Дудка Тетяна, Мандрик Ольга, Смандич Віталій, які представили свої наукові роботи,
взяли участь в майстер-класах, воркшопах. Традиційний молодіжний форум організовувався з метою залучення колег з багатьох країн для обміну корисними ідеями, знаннями, досвідом та медичною практикою.
        Під час відкриття конференції всіх гостей привітав ректор, професор Славко Томов, а також голова міської ради м.Плевен.
        Місцем проведення заходу став унікальний об'єкт телекомунікаційного ендоскопічного центру з експериментальною операційною кімнатою та 3D-студією для демонстрацій Live Surgery. Під час лекцій було презентовано роботу університетської клініки, роботу хірургічної системи «da Vinci». Професор Кіпрос Ніколайдес - фахівець з пренатальної діагностики патологій плоду, засновник Міжнародного фонду медицини плода (Лондон, Великобританія) поділився власними надбаннями в медичній генетиці, залежності генетичної патології та захворювань внутрішніх органів.
        Загалом у конференції взяли участь представники більше ніж із 10 країн світу, доповідачів наукових робіт було більше 200 чол.