Студенти-медики провели День донора.

опубліковано 21 вер. 2016 р., 09:50 Віталій Смандич

Студенти та викладачі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» розуміючи ситуацію із гострою потребою крові в області та в країні вирішили об'єднатись навколо проблеми із забезпеченням банку крові та її компонентів - провели День донора.

Ініціатори акції професор, завідувач кафедрою внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Оксана Святославівна Хухліна, асистенти Мандрик Ольга Євгеніївна та Смандич Віталій Степанович.

День донора 20.09.2016

День донора проводили у відділенні трансфузіології ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-Університетська лікарня» та в Чернівецькому обласному центрі служби крові.

Загальна кількість людей що долучилась до кроводачі 25 чол.

"Кожен донор крові - герой" фокусується на тому, що кожен з нас може стати героєм, даючи кров для порятунку іншим людям. Визнаючи непомічених героїв, які рятують життя кожен день через їх донорську кров, гасло також настійно закликає все більше людей у всьому світі здавати кров добровільно і регулярно.