Студенти та співробітники університету відвідали дітей «Сонця»

опубліковано 21 бер. 2016 р., 22:13 Віталій Смандич
         Співробітники університету та студенти відвідали дошкільний навчальний заклад №31 в Міжнародний День людини із синдромом Дауна.  Серед великої кількості різноманітних акцій котрі мають різне цільове призначення завжди, як і раніше, існує одна з найбільш незахищених категорій нашого населення, і нині нікуди не зникла, але про яку тепер говорять значно менше. Окрім турботи держави, таким дітям потрібна ще й опіка благодійників, небайдужих до чужої долі людей.

Благодійна акція 21.03.2016

Асистенти кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Ольга Мандрик та Віталій Смандич, асистент кафедри внутрішньої медицини Кристіна Чимпой спільно із студентами 5 курсу 7 групи, 1 курсу 10 та 17 групи організували свято для дітей із різними вадами психо-моторного розвитку.

Серед студентів були і такі, що вперше побували в дитячому садочку, а бували і ті хто вже регулярно відвідує діток.       Спершу все було бо дорослому – привітання господарів та гостей, далі веселі ігри де студенти та викладачі ввійшовши в азарт, поринули в дитинство. Всім діткам було подаровано солодкі подарунки, розмальовки, а також інтерактивні, розвиваючі різні ігри.

“Вперше чи в десяте відвідуємо дитячий будинок, але все одно дуже хвилюємось. Для дітей такі візити – це надія, хоч на мить вони стають щасливішими”.