Студенти та викладачі БДМУ пройшли Ходою миру

опубліковано 25 вер. 2017 р., 01:06 Віталій Смандич

Світлина від Віталія Смандича.      1982 році у своїй резолюції Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний День миру як день глобального припинення вогню та відмови від насильства.

З тих пір свято, яке відзначається 21 вересня, залучило мільйони людей, охопивши багато країн та регіонів. Це свято закликає людей не тільки замислитися про мир, а й зробити щось заради нього, у тому числі шляхом освіти та інформування громадськості.

Нам не треба війни, не треба —

Ми за спокій і мир на Землі.

Щоб не коршуни в чистому небі,

А космічні пливли кораблі.

Уманець М.П.

Сьогодні, вже традиційно, за ініціативи іміджевої групи БДМУ студенти та викладачі університету відзначають День миру. Понад 180 студентів усіх факультетів пройшли Ходою миру з вулиці О. Кобилянської до Театральної площі. Під час Ходи учасники роздавали перехожим власноруч виготовлених паперових голубів миру та листівки з побажаннями добра й спокою в родинах, в країні та світі. Завершилась Хода біля стін адміністративного корпусу БДМУ, де студенти, побажавши всім миру, розгорнули прапор України.

Організатором "Ходи миру" та флеш мобу був асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Віталій Смандич.

Окрім того, в межах заходу на Театральній площі мешканці та гості міста мали змогу відвідати виставку художніх робіт студентів БДМУ, приурочену Дню миру.

Більше фото тут!