Студенти та викладачі БДМУ відзначили День вишиванки

опубліковано 22 трав. 2016 р., 10:59 Віталій Смандич
Кожного року у третій четвер травня відзначається День української вишиванки.

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основною метою заходу є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та українського народу. 19 травня чернівчани вдесяте відзначили День вишиванки. З цієї нагоди студенти і співробітники Буковинського державного медичного університету взяли участь в загальноміських тематичних заходах. Окрім цього, на Театральній площі міста понад 300 студентів-медиків та викладачів організували флеш-моб, створивши «живий тризуб». Учасники дійства в черговий раз продемонстрували патріотизм та солідарність у складний для країни час.
        Кафедру внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб представляв асистент В.С. Смандич.

День вишиванки 2016