Студенти та викладачі кафедри прибрали 2 км берега р.Прут

опубліковано 26 квіт. 2016 р., 13:12 Віталій Смандич

„БДМУ за чисте довкілля” - саме з таким гаслом студентство та викладачі університету 23 квітня втретє вийшли на прибирання берега р. Прут (від моста об’їзної дороги, що на „Гравітоні” до моста, що по вул. М.Олімпіади), загальна протяжність берега близько 2 000 метрів.
    Розуміючи  важливість питання благоустрою та чистоти довкілля студенти і викладачі вважають, що це не тільки проблема влади, але й кожного свідомого громадянина. До ініціативи медичного університету також долучились працівники Чернівецького міського управління благоустрою, працівники КЖРЕП №13, забезпечивши транспорт для вивозу сміття.

БДМУ за чисте довкілля 2016.

За декілька годин роботи близько 150 студентів усіх факультетів та викладачі назбирали сміття на 3 вантажних автомобілі (близько 30 м3).
    Асистент Смандич В.С. спільно із кураторською групою №10, 1 курсу та студентами групи №7, №13, №19, 5 курсу долучились до екологічної акції та внесли свій вклад в благоустрій міста Чернівці
.

Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!