Студенти та викладачі провели акцію «Приділи увагу хворій дитині»

опубліковано 27 січ. 2016 р., 11:59 Віталій Смандич
Щороку напередодні новорічно-різдвяних свят з ініціативи Студентської Ради студенти всіх факультетів БДМУ беруть участь в акції «Приділи увагу хворій дитині», в рамках якої відвідують Дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами розвитку в с. Залуччя Снятинського району Івано-Франківської області.

Цьогоріч студенти зібрали понад 8 тисяч гривень. В акції взяли участь студенти всіх факультетів та коледжу БДМУ. До акції також долучились викладачі кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб (Смандич В.С., Мандрик О.Є., Антонів А.А., Горбатюк І.Б).

Благодійна акція с.Залуччя 12.2015

На зібрані кошти були куплені предмети особистої гігієни, продукти харчування, канцелярські вироби, смачні та корисні подарунки кожній дитині, а також передано зібраний одяг. Студенти і викладачі (доц. Оліник О.Ю - головний куратор медичного факультету № 1, доц. Телекі Я. М. - головний куратор медичного факультету № 2, Петринич О.А. – заступник директора колледжу БДМУ з виховної роботи) мали змогу допомогти по догляду за хворими дітьми, поспілкуватись з вихованцями інтернату, заспівати разом колядки, послухати вірші та переглянути чудові роботи дітей.

Значну спонсорську допомогу надала фабрика ПАТ «Трикотажна фірма Арніка» (генеральний директор Тетяна Козлова), за що ми висловлюємо їм слова подяки. Працівники і дітки дитячого будинку щиро дякували за увагу, небайдужість та подарунки.