Студентський брейн-ринг

опубліковано 6 лист. 2015 р., 22:06 Віталій Смандич
6 листопада 2015 року на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб був проведений брейн-ринг для студентів 6 курсу медичного факультету № 1 приурочений до Дня науки.

Доценти кафедри І.В. Трефаненко та Г.І. Шумко підготували для проведення даного заходу наступні тури: бліц-турнір (визначення нозологій), видатні вчені (життєвий шлях та наукові здобутки), турнір капітанів (клінічна ситуаційна задача ІІІ рівня), тестові завдання формату Крок-2, «намалюю – відгадай», діючі речовини фармакологічних груп препаратів.

У грі взяло участь дві команди – «Подорожник» та «Сімейники».  Капітанами були студент 6 курсу 1 групи Тарнавський А.І., та студентка 6 курсу 2 групи Грушецька О.А. Студенти презентували свої команди, оголосили девізи та взяли активну участь в усіх турах брейн-рингу.

Проведення такого типу заходів допомагає урізноманітнити навчальний процес та створити мотивацію серед студентів займатися науковою роботою.

Брейн-ринг

Матеріал підготували доцент Трефаненко І.В., доцент Шумко Г.І.

кафедра внутрішньої медицини, клінічної фармакології та

професійних хвороб