«Технофест 2017»

опубліковано 7 черв. 2017 р., 12:15 Віталій Смандич
20 травня у Центральному парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка проходив ІІ обласний Фестиваль науки і техніки «Технофест 2017».

Організаторами заходу виступали Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді та Департамент освіти та науки обласної державної адміністрації.

Гості «Технофесту 2017» мали можливість побачити презентації виробів учнів навчальних та позашкільних закладів, ознайомитися з дослідами з використанням термоелектричних модулів, дослідами з фізики, навчальними курсами з робототехніки. Також під час заходу було проведено ряд майстер-класів.

У фестивалі взяли участь представники ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» серед яких асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб  Віталій Смандич.

Співробітники та студенти-старшокурсники нашого навчального закладу проводили майстер-клас по наданню першої домедичної допомоги.  Всі бажаючі мали змогу спробувати на фантомі проводити серцево-легеневу реанімацію та вчилися як правильно зупиняти певні види кровотеч. Як зазначають організатори майстер-класу, велика кількість чернівчан та гостей міста зацікавилися та спробували провести реанімаційні заходи.