Третя субота травня - День працівників науки

опубліковано 9 жовт. 2015 р., 02:02 Віталій Смандич
У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки — День науки. Він встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97.
День науки — професійне свято для всіх громадян України, чия робота так чи інакше пов`язана з науковими дослідженнями.
 З цієї нагоди, з профорієнтаційною метою 13 травня викладачі кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб відвідали Чернівецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №11.

«Між людиною освіченою та неосвіченою така сама різниця, як між живою і мертвою (Арістотель)» - такими словами почалася лекція для школярів. Школярам 9, 10 класів, а також випускникам доц. Трефаненко І.В. повідомила основні факти про Буковинський державний медичний університет. Випускникам була надана детальна інформація щодо вступної кампанії, документації, яка потрібна для вступу до нашого ВНЗ, оскільки багато з них цього року планують вступати саме до БДМУ. Школярів 9-10 класів зацікавила інформація про підготовчі курси, які проводяться на базі нашого університету. «Метою нашого заходу була популяризація Буковинського державного медичного університету, показати школярам, що бути студентом – це не тільки постійний навчальний процес, але і творча, наукова реалізація, активний відпочинок, можливість знайти справжніх друзів та однодумців», - розповідає організатор заходу асистент кафедриДудка Т.В.

Колектив кафедри приєднується до привітань на адресу всіх вчених і наукових співробітників університету. Здоров’я Вам і нових досягнень! Успіхів у роботі і щастя в особистому житті!