У БДМУ провели Козацькі забави до Дня Захисника Вітчизни

опубліковано 1 лист. 2015 р., 23:44 Віталій Смандич   [ оновлено 1 лист. 2015 р., 23:45 ]
У Буковинському державному медичному університеті відзначили День Українського Козацтва та День Захисника Вітчизни вже традиційними і дуже популярними змаганнями “Козацькі забави”.

У гості до спортсменів університету завітали старші школярі міста. Всього у змаганнях брали участь команди гімназії №1, ЗОШ№2, №6, Чернівецького медичного коледжу БДМУ та 1 курсу БДМУ.

Привітали учасників помічник ректора з іміджевої політики Алла Степанівна Борисюк, завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Віктор Корнійович Тащук. Надзвичайно тепло присутні вітали голову Чернівецької обласної організації «Ніхто, крім нас», учасника бойових дій, волонтера Ковальця Юрія Миколайовича, доцента кафедри онкології та радіології, учасника АТО Малишевського Ігора Олександровича. Серед членів ж'юрі був асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Віталій Смандич.

Програма змагань включала у себе конкурси віджимання, штовхання гирі, кидок набивного м‘яча та перетягування канату. Боротьба була запеклою і видовищною. Золото та срібло змагань при рівній кількості балів розділили між собою команди БДМУ та медичного коледжу БДМУ, з чим ми вітаємо наших козаків. Бронза дісталася учням ЗОШ №2. 

 

Comments