В БДМУ відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених.

опубліковано 7 бер. 2017 р., 08:17 Віталій Смандич   [ оновлено 7 бер. 2017 р., 08:20 ]
    В період 2-3 березня в Буковинському державному медичному університеті відбулась II Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Студентське самоврядування та його роль у формуванні гуманістичних цінностей».

З вітальним словом до учасників конференції звернувся Тарас Бойчук, ректор БДМУ,  Оксана Сакрієр, начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА та Іван Дерда, Заслужений артист України, представник Чернівецького обласного товариства «Просвіта».

Під час секційних засідань учасники мали змогу представити свої доповіді що стосуються студентського самоврядування в контексті формування гуманістичних цінностей, виокремити пропозиції щодо подальшої модернізації органів самоврядування відповідно до європейського рівня.
Під час підведення підсумків 3 березня в палаці "Академічний" відбулось нагородження кращих доповідачів відповідно до напрямків конференції.

Роботи наукового керівника асистента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Віталія Смандича отримали нагороди.

2 місце - робота на тему: "Студентський лідер як успішний керівник в майбутньому", доповідач Чобанюк Світлана, студентка 2 курсу;
3 місце - робота на тему: "Філантропія як основа стратегічного розвитку та становлення Йорданії", доповдач Faysal saleem Al-bdour, студент 3 курсу.