Відбулась 84-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині»

опубліковано 9 жовт. 2015 р., 00:19 Віталій Смандич

84-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених

12- 13 березня 2015 року в Івано-Франківському  національному медичному університеті відбулася 84-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині», присвячена 70-ій річниці ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет». У конференції взяли участь 42 доповідачі з різних куточків України: Ужгород, Чернівці, Львів, Тернопіль, Вінниця, Київ, Харків, Одеса та Запоріжжя. Від Буковинського державного
 медичного університету участь в конференції взяла Чайковська Софія, студентка 6 групи V курсу, медичного факультету №1. Представлена доповідь на тему «Роль дисфункції ендотелію у розвитку шлунково – стравохідного рефлексу у хворих на ХОЗЛ» (науковий керівник - к.мед.н., доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Дудка І.В.) була високо оцінена науковим комітетом та отримала диплом І ступеня за найкращу наукову доповідь у секції «Внутрішня медицина».